تبریک روز جانباز و پاسداشت محسن امینی

ندای هل من ناصر ینصرنی را ، با نگاه به تاریخ و در طول تاریخ باید شنید. شیعه در گذشته سرخ و آینده سبزش، در کنار پیشوای و امام و مرادش، علمدار می خواهد تا امامش لب به هل من ناصر ینصرنی باز نکند به پشتوانه های علمدار هایش.

علمدارها پی آن والا علمدار در طول تاریخ مقابل کفر در کنار امام امت می ایستند، جان را چون شی بی مایه در راه حق و حقیقت رها می کنند تا مکتب عشق به سر منزل مقصود برسد.

علمدار که باشی و چشم های  منتظر به به علم باشد، نه  می خواهی بدانی امان نامه چیست، نه خنکای آب. علمدارهای ما نیز به پیروی از آن سرور بزرگ، در جوار امام امتشان و برای حق و  عدالت، امان نامه ها و آب ها را بر خود حرام کردند و جانشان را برای عزت مردم ایثار کردند.

بنیاد امید ایرانیان لنجان ضمن گرامیداشت تمام جانبازان سرفراز ایران اسلامی بر خود لازم می داند بویژه از جانباز سرفراز، صالح عندالله جناب آقاس محسن امینی تقدیر و تشکر کرده و جایگاهش را ارج بنهد، که ایشان در کنار دیگر دوستان خویش این بار بعد از پا از آبرویش گذشت به خاطر عزت ایران اسلامی عزیز و چون گذر صالحان از آتش، ابراهیم وارتر از گذشته راهش و جایگاهش مستدام گشت.

لازم به ذکر جناب آقای امینی در سن نوجوانی راهی جبهه های حق علیه باطل شد و در همان سنین به درجه رفیع جانبازی نائل گشت، به جبهه فرهنگ پس از آن قدم گذاشت و از میز شریف معلمی در مسند مدیر فرهنگ و هنر ارشاد اسلامی لنجان در دولت اصلاحات قرار گرفت و  با نگاه روشن ، فرهنگی و انقلابی دوران به یاد ماندنی در فرهنگ و هنر لنجان به یادگار گذشت و مهر صلاحیتش در قلب ها محکم شد.

عمرشان پاینده باد.

 

ارسال دیدگاه