اسماعیلی علی رغم فشارهای مسموم خارج از آموزش و پرورش، اقدامات موثری انجام داد.

همزمان با هفته گرامیداشت معلم در شهرستان لنجان؛ ضمن تودیع و تشکر از زحمات جناب آقای مهدی اسماعیلی، جناب آقای ایرج شاهمرادی به عنوان مدیر جدید منصوب شدند.

بنیاد امید ایرانیان لنجان، از زحمات آقای اسماعیلی تشکر ویژه می نماید، که با درایت و مدیریت ارزنده خود نقشی موثری در اصلاح وضعیت نابسمان بجا مانده از قبل ، ایفا نمودند.

فقدان تخصص مدیران بخش های مختلف، غلبه سیاست زدگی بر مدیریت علمی و فرهنگی،  عدم توجه ویژه به کرامت و شأن آموزگاران، کاهش نشاط علمی میان دانش آموزان، بر زمین ماندن طرح های آموزش و پرورش، جو بی اعتمادی میان فرهنگیان و بدنه آموزش و پرورش، بخشی از مشکلات بنیادینی بود که آقای اسماعیلی در آغاز کار خود با آن روبرو شد و  علی رغم برخی فشارهای مسموم از بیرون آموزش و پرورش ، تلاش های قابل قبولی نیز در جهت حل آن انجام دادند که می بایست بابت این امر از ایشان تشکر ویژه نمود.

اکنون که با اقدامات ایشان هرچند مشکلات کامل مرتفع نشده اما بستر رشد و تعالی توسط ایشان فراهم شده و نظر به اینکه آقای ایرج شاهمرادی نیز از فرهنگیان با سابقه ، مدیر و دلسوز منطقه می باشند، امیدواریم وضعیت نهاد عالی آموزش و پرورش بیش از این رشد و نمو داشته باشد و در فضایی شاد، شاهد رشد هرچه بیشتر نوجوانان خلاق، باهوش و پرآتیه این شهرستان باشیم.

بنیاد امید ایرانیان لنجان  با هدف توسعه فرهنگی، آماده ادامه هرگونه همکاری با  مدیرید جدیدآموزش و پرورش لنجان می باشد.

و من الله توفیق

 

نظرات

  • شهروند زیان دیده

    خدا پدر قدیمی ها را بیامرزد که گفته اند آفتابه لگن هفت دست شام و ناهار هیچی !
    حالا این قصه سرگذشت ماست و ما حیران مانده ایم از این همه آمدن و رفتن و حرف و قیل و قال چه چیز عاید مردم دربدر و آواره ی ما شده و خواهد شد ؟ زندگی مردم که هر روز داغان تر از گذشته است .
    این آقایی که احمدی نژاد را امروز رد می کند همین دیروز زیر لوای او سینه می زد و او را بزرگ می نمود حالا آمده و می گوید احمدی نژاد یک درصد هم طرفدار بین اصولگرایان ندارد ! برادر تو مردم را چه پنداشته ای ؟ اگر همه گاگول باشند عده ای هم هستند که فریب تو و امثال تو را نخواهند خورد .

ارسال دیدگاه