محسن کوهکن منتخب مردم لنجان شد

در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، مردم شریف شهرستان لنجان بار دیگر به پای صندوق های رای آمدند.

گزارش ها از فضای حاکم بر شهرستان لنجان حاکی از آن بود که اصول گرایان برای تصدی صندلی مجلس به دو گزینه شناخته شده شان محسن کوهکن  و مجید منصوری چشم امید داشتند و این بیم را  داشتند که عدم امکان اجماع این دو، وضعیت را برایشان خطرناک  کند درحالی که اصلاح طلبان از مدت ها قبل یک ائتلاف جامع را در لنجان به سرانجام رسانده بودند و در نظر سنجی ها رای و اقبال عمومی به برخی گزینه های اصلاح طلبان بسیار بالا بود به گونه ای که پیش بینی می شد اکثر رای های خاکستری هم در صورت حضورشان در عرصه انتخابات در سبد آن ها ریخته شود.

آقایان عبدالرسول کریمی و حسین رجایی دیگر گزینه های شناخته شده بودند که از ابتدا سبد رای بالایی برای ایشان پیش بینی نمی شد.

اما رد صلاحیت مجید منصوری و تمام گزینه های اصلاح طلبان تا حدی کار را برای اصول گرایان آسان و تمام شده جلوه می داد که اصلاح طلبان با اعلام حمایت خود از مزعل حسنی باز سرانجام انتخابات را  غیر قابل پیش بینی نمودند.

اصلاح طلبان که فقط 4 روز بیشتر فرصت نداشتند توانستند با 4 روز تبلیغات، 23 هزار رای برای مزعل حسنی فراهم کنند در حالی که اکثر همایش های آن ها از سوی افرادی مشخص مورد حمله و تهدید قرار می گرفت، اما نهایتا آقای محسن کوهکن توانست با کسب حد نصاب مرحله اول، وارد مجلس شود.

بنیاد فرهنگی اجتماعی ایرانیان لنجان ، به جناب آقای محسن کوهکن این انتخاب را تبریک گفته و امیدواریم ایشان با عزم واقعی، جدای از هرگونه بازی سیاسی، در ارتقای فرهنگ و توسعه شهرستان گام های اساسی و موفقیت آمیزی بردارند.  برای ایشان از خداوند موفقیت و سربلندی را آرزومندیم.

 

ارسال دیدگاه