درختکاری اعضای بنیادامید ایرانیان در روز شهدا و هفته درختکاری

 به گزارش امید اصفهان همزمان با هفته درختکاری و روز شهدا،اعضای بنیادامید ایرانیان استن اصفهان و با همکاری شهرداری منطقه 14 اصفهان پنجاه اصله نهال به یاد پنجاه شهید مدافع حرم و سرداران شهید استان اصفهان کاشتند.
در این مراسم که با حضور تعدادی از اعضای بنیاد امید ایرانیان استان اصفهان، محمود ابراهیمی رئیس بنیاد امید ایرانیان استان اصفهان، شهردار منطقه 14 اصفهان، رضا شهرضا مسئول سازمانهای مردم نهاد استانداری اصفهان، محمد مجیری معاون مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان، تعدادی از ورزشکاران، جمعی از کارکنان شهرداری منطقه 14 و تعدادی از اهالی منطقه زینبیه و شهرک سرو این منطقه برگزار شد، به یاد 50 شهید سرافراز مدافع حرم، سرداران شهید استان اصفهان و شهدای منطقه 14 استان 50 اصله نهال عرس گردید.
بنیاد امید ایرانیان در دومین سال پیاپی و در هفته درختکاری و به یاد شهدای گرانقدر استان اصفهان، این بار بوستان شهید عماد مغنیه را برای کاشت نهال انتخاب نمود. منطقه 14 و محله زینبیه یکی از مناطق محروم شهر اصفهان است که به همت فعالیتهای اجتماعی سازمان های مردم نهاد، اداره کل امور اجتماعی استانداری اصفهان و شهرداری اصفهان در حال تبدیل شدن به محله ای برخوردار از امکانات متناسب شهری و رفاهی است.

 

ارسال دیدگاه