تجدید میثاق اعضای بنیاد امید ایرانیان اصفهان با شهدا

به گزارش امید اصفهان، در روز 22 اسفند ماه که به نام روز بزرگداشت شهدا در تقویم نامگذاری شده است، اعضای بنیاد امید ایرانیان با حضور در گلستان شهدای اصفهان و قرائت فاتحه با آرمان های شهدای گرانسنگ انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی تجدید میثاق کردند.
در این برنامه که محمود ابراهیمی رئیس بنیاد امید ایرانیان شعبه استان اصفهان و مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان به همراه تعدادی از اعضا و جوانان این بنیاد حضور داشتند، مزار این شهیدان گلباران شد.
محمود ابرهیمی، ضمن حضور در کنار مقبره آیت الله طاهری امام جمعه فقید اصفهان و ادای احترام به ایشان و فرزند شهیدش، ضمن برشمردن خصوصیات جوانانی که برای دفاع از کشور در سالهای دفاع مقدس به میدان نبرد می رفتند آرزو کرد که فرهنگ ایثار و از جان گذشتگی بیش از گذشته در میان جوانان کشور نهادینه گردد و از جوانان بنیاد امید استان اصفهان درخواست کرد بیش از گذشته و با تاسی از جانفشانی های شهدای این مرز و بوم به تلاش برای ساختن ایرانی مقتدر و آباد کمر همت ببندند.
در کنار حضور اعضای بنیاد امید ایرانیان اصفهان در گلستان شهدای این شهر که با واکنش مثبت حاضران در گلستان شهدا نیز همراه بود، مسعود حمیدی یکی از کاندیداهای لیست امید شهرستان اصفهان نیز حاضران را همراهی کرد.
گلستان شهدای اصفهان که در کنار گورستان تخت فولاد واقع شده است، مدفن بیش از 6000 شهید دوران دفاع مقدس اصفهان است که در واقع زیارتگاه خیل کثیری از علاقمندان به اسلام و انقلاب اسلامی است.
بیست و دومین روز از اسفندماه نیز به جهت فرمان تاریخی حضرت امام مبنی بر تشکیل بنیاد شهید انقلاب اسلامی در سال 1358 به نام روز بزرگداشت شهدا نام گذاری شده است.

 

ارسال دیدگاه